SRAMOTA NA SP-U / Izraz njegovog lica sve je rekao: Pogledajte kako je legendarni Pierluigi Collina reagirao na katastrofalno suđenje

Collina je gledao utakmicu Belgije i Kanade koju je obilježilo katastrofalno suđenje

24.11.2022.
12:05
Twitter

U susretu 1. kola skupine F Svjetskog nogometnog prvenstva, u kojoj igra i Hrvatska, Belgija je na stadionu Ahmad Bin Ali svladala Kanadu s 1-0 (1-0).

VELIKE POGREŠKE /

Stručnjaci složni: 'Nemoguće je shvatiti što su suci napravili Kanadi, trebalo ih je pod poluvremenom poslati kući'

Strijelac jedinog gola bio je Michy Batshuayi (44).

Kanada je bila daleko bolji suparnik u prvih 45 minuta, no nije iskoristila niti jednu od svojih brojnih prilika, među kojima je bio i kazneni udarac, da bi u samoj završnici tog dijela igre bila kažnjena jer je Belgija iz najjednostavnije akcije stigla do prednosti.

Utakmicu je obilježilo i jako loše suđenje glavnog suca Sikazwe, pomoćnika i VAR sobe koji su napravili više pogrešaka na štetu Kanade.

Utakmicu je iz svečane lože pratio i FIFA-in šef sudaca, legendarni Pierluigi Collina kojega je režiser prijenosa ulovio kako gestikulira i priča sam sa sobom.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.

Collina je u uhu, naime, imao slušalicu pa je najvjerojatnije slušao razgovor između suca i VAR sobe i njegove reakcije upućuju na to da nije bio nimalo sretan onime što rade.