JAKO JE LJUT / Hrvatski navijači objavili broj zvezdaša iz Knina koji brani za Kanadu? 'Isfrustrirani primitivci, dobio sam preko 2500 poruka...'

Borjan vrlo često govori o svom domoljublju prema Srbiji

27.11.2022.
21:12

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

RASPRAVA TRAJE /

Sneki Borjan odgovorila hrvatskim navijačima: 'Nema te agresije, nacionalizma i primitivizma koji su jači od ovog'

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Za Kanadu je branio Milan Borjan, golman Crvene zvezde, koji je Kanađanin srpskih korijena koji je rođen u Kninu i privukao je veliku pažnju svojim izjavama o tom gradu. On, naime, tvrdi da je rođen u Kninu u Republici Srpskoj Krajini, a ne u Hrvatskoj i ne skriva svoje veliko domoljublje prema Srbiji.