'Svako podcjenjivanje dodatno motivira' / Bivši poznati nogometaš otkrio nam je što je bilo presudno da su Vatreni tako brutalno razbili nadobudne Kanađane

Slavko Ištvanić dao je studijsku analizu za Net.hr utakmice Hrvatske i Kanade (4-1) u studiju Net.hr-a kod Silvija Maksana

27.11.2022.
19:38

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

BUM, TRES /

Legenda HNL-a rastavila kanadskog izbornika na proste faktore: 'Njegova izjava pokazuje da nije dorastao SP-u i poraz mu ide na dušu'

BUM, TRES /

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Zlatko Dalić nakon remija protiv Maroka na otvaranju SP-a prije 4 dana kako su Brozović, Juranović i Sosa razočarali. No, Dalićevi dužnici, zajedno s ostalima, iskupili su se danas protiv Kanade i itekao doprinjeli ovoj bitnoj pobjedi Vatrenih na turniru. Slavko Ištvanić, bivši kapetan Dinama, UŽIVO nam je komentirao Hrvatsku i viđeno u Al Rayyanu, predgrađu Dohe...

"Presjekao nas je prvi gol, ali onda smo zaigrali okomito. Na početku nismo izgledali dobro. No, uspostavili smo igru i kad smo počeli dubinske lopte slati Livaju i Kramariću, što je rezultiralo prvom šansom za Livaju u 35. Pobjeda je veličanstvena", kazao nam je Slavko Ištvanić i osvrnuo se na izbornika Kanade i njegovu izjavu "sje*** ćemo Hrvatsku".

"Sigurno da nas je ta izjava njihovog izbornika dodatno nabrijala i bila nam dodatni motiv. Svako podcjenjivanje dodatno motivira", govori nam Slavko Ištvanić.

Što nam je još rekao i o čemu smo još s njim razgovarali pogledajte u priloženom videu.