Silni Juve i PSŽ (VIDEO)

Juventus i Pari Sen Žermen su praktično obezbedili četvrtfinale Lige šampiona

12.2.2013.
22:40

Fudbaleri Juventusa i Pari Sen Žermena navravili su veliki korak ka plasmanu u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su večeras u prvom meču osmine finala savladali domaći Seltik sa 3:0, odnosno Valensiju sa 2:1.

szólj hozzá: celtic juve

Ialijanski klub je mnogo lakše nego što se očekivalo izašao kao pobednik na "Seltik Parku". Igrači Juvnstusa u iskoristili sve greške borbenog domaćina, i već u 3. minutu su stigli do vođstva. Seltik je napadao, ali bez izgledne prilike, a iskusniji gosti su su u finišu sa još dva pogotka dokrajčili škotskog prvaka.

szólj hozzá: Valencia 1 2 PSG Hoofoot.com highlights

Pari Sen Žermen je na gostovanju Valensiji preko Lavecija i Pastorea završio već u prvom poluvremenu. U finišu meča mrlju na pobedu "svetaca" bacio je Ibrahimović koji je u nadoknadi vremena zaradio direktan crveni karton i gotovo sigurno će propustiti bar dva meča.