KOSTIGOV SPASIO RUSE / Rusi jedva protiv Alžira

Reprezentacija Rusije je imala velikih problema protiv Alžira te je tek na samom kraju osigurala pobjedu 29:28.

21.1.2009.
16:12

Reprezentacija Rusije je imala velikih problema protiv Alžira te je tek na samom kraju osigurala pobjedu od jednog gola razlike, 29:28.

Alžircima je dan odmora očito dobro došao jer su do samog kraja bili u igri za pobjedu protiv mlade ruske reprezentacije.

Loše su krenuli u utakmicu pa su Rusi već u prvom poluvremenu vodili sa sedam golova razlike. Ipak, u drugom dijelu se bude i sasvim sustižu rezultat.

Timur Dibirov u 58. minuti postiže pobjednički gol za Rusiju. No, pravi junak pobjede bio je golman Kostigov koji je u zadnjoj minuti utakmice Alžircima obranio dva udarca.

Najbolji strijelac za Alžir bio je Hicham Boudrali sa šest pogodaka, a Vasilij Filippov je zabio devet za Rusiju.

Alžir tako ostaje s nula bodova na tablici dok Rusi sada imaju 5 bodova nakon četiri odigrane utakmice.