[VIDEO] CINDRIĆ ZABIO SA ZVUKOM SIRENE I BACIO NAVIJAČE U TRANS: / Pogledajte kako je zapapario domaćinima

16.1.2020.
19:10

Utakmicu iz Beča prenosi RTL, a također ju možete tekstualno pratiti UŽIVO i na portalima Net.hr, RTL.hr te Sportnet. Na RTL-u uoči utakmice, od 17 i 15, mogli ste pratiti emisiju ‘Vrijeme je za rukomet’, u kojoj stručne komentare daju Petar Metličić i Drago Vuković, dok nakon utakmice slijedi i završna analiza

Nakon prvih pola sata utakmice Kauboji su sveli Austrijance samo na osam golova. Bilyk, austrijski najbolji rukometaš, zabio je tek jedan gol u prvom poluvremenu.

[FOTO] HRVATSKI I AUSTRIJSKI NAVIJAČI VODE PRAVI RAT NA TRIBINAMA: Čak je i Shrek u kockicama

Odlično nam je obrana funkcionirala, dok smo u napadu bili brzi. O tome svjedoči i pogodak Luke Cindrića sa zvukom sirene za 13:8 za lijepo vodstvo poslije prvih 30 minuta.