liga prvaka / Szeged razbijen u Skoplju: Sjajni Karačić i Krištopans doveli Vardar na korak do Kölna

Sjevernomakedonci stekli su ogromnu zalihu za uzvrat

25.4.2019.
21:50
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Veszprem i Barcelona već su u prvim gostujućim utakmicama gotovo pa riješili pitanje odlaska na završnicu u Köln, a dan kasnije pridružio im se i Vardar. Sjevernomakedonci tek moraju u goste, ali teško da će u Mađarskoj prosuti osam golova razlike koliko su stekli u prvih 60 skopskih minuta protiv Pick Szegeda.

Dvorana Jane Sandanski vjerojatno je posljednji put gledala ovakvu utakmicu jer gotovo svi igrači na kraju sezone napustit će Vardar, a oprostili su se sa stilom.

Gotovo 50 minuta Vardar je održavao dva do tri gola prednosti, gosti su se u 48. minuti približili na 20:21, a onda im se dogodio potpuni kolaps u završnici.

Sjajni su bili Igor Karačić i Dainis Krištopans, svaki je zabio po osam, šest je dodao Skube, a Ivan Čupić jedan. Banhidi je s pet bio najbolji kod Mađara, Alilović je skupio devet obrana, a Šego ostao bez ijedne (0/10).