SLOVENCI RAZMONTIRALI SRBIJU UOČI POČETKA EURA: / Momčad Veselina Vujovića imala čak sedam golova prednosti

Isti protivnici igrat će sutra od 18 još jednu, posljednju pripremnu utakmicu uoči početka natjecanja u petak.

9.1.2018.
21:32

Prvi protivnik na otvaranju Europskog prvenstva, Srbija, poražena je u gostima kod Slovenije rezultatom 36-32. Na poluvrijeme se ošlo s rezultatom 15-15, a izbornik Slovenije Veselin Vujović koristio je gotovo sve svoje igrače.

U nastavku su Slovenci uozbiljli i velikom serijom došli na čak +7 (30-23). Do kraja utakmice Srbi su samo uspjeli smanjiti zaostatak. Najefikasniji u momčadi Jovice Cvetkovića bio je PetarĐorđić sa pet golova, dok su Petar Nenadić i Nemanja Ilić postigli po četiri. Slovence, koje bivši hrvatski izbornik Slavko Goluža vidi kao glavne favorite, predvodio je odlični Blaž Janc s osam golova.