repriza od lani / Kvalitetno Pešićevo izdanje nedovoljno Meškovu, Vardar se pridružio Zagrebu u finalu

U drugom polufinalu SEHA lige slavio je Vardar i pridružio se Zagrebu u finalu

2.4.2019.
20:47
SEHA

PPD Zagreb igrat će protiv Vardara za naslov SEHA lige. U drugom puno uzbudljivijem polufinalu Makedonci su svladali Meškov s 25:23 i sutra će braniti naslov koji su lani osvojili baš pobijedivši zagrebaše.

Meškov će tako u utakmicu za treće mjesto s Nexeom iako se desetak minuta prije kraja činilo da bi mogli više jer poništili su zaostatak od 10:14 s poluvremena, poveli s 20:19, ali u završnici su bolje reagirali Makedonci i na krilima izvrsnog Milosavljeva (15 obrana) utišali Brest.

Nepogrešiv je bio Stoilov koji je zabio sedam pogodaka, slijedio je Krištopans s pet, a Ivan Čupić i Igor Karačić dodali su po tri. Kod Bjelorusa nitko nije zabio više od tri, toliko je Sandro Obranović, a Ivan Pešić skupio je 11 obrana.