KAPETAN KLONUO NAKON VELIKE POBJEDE! Htio je dati izjavu, a onda se slomio: / 'Ajde vratit ću se, idem samo...'

Veliko uzbuđenje, euforija i sreća zavladali su u taboru kauboja nakon plasmana u polufinale SP-a.

24.1.2017.
23:06
Screenshot: RTL

Hrvatska je nakon velike drame svladala Španjolsku rezultatom 30-29. Montpellier je svjedočio najboljoj predstavi kauboja na turniru. Hrvatska je odigrala maestralnih 26 minuta u prvom dijelu. U prvih 4 minute kauboji nisu dali gol.

‘AJMO SE POTUĆI S NORVEŽANIMA U POLUFINALU’: Rukometaši u transu nakon velike pobjede

A onda je Hrvatska na krilima Marka Mamića koji je u prvom poluvremenu zabio osam golova (ukupno zabio 9), povela protiv Španjolske i na poluvrijeme se otišlo vodstvom 17-15 za kauboje.

Drugo poluvrijeme, naši rukometaši su otvorili s 4-1. No, Španjolska nije odustajala i na kraju smo svjedočili drami. No, sreća je ovog puta pomazila Hrvatsku.

Naši rukometaši su, između ostalog, pokazali drskost i hrabrost, Stevanović je u drugom poluvremenu pokazao da se na njega itekako može računati i polufinale SP-a sletjelo je u junačke ruke hrvatskih rukometaša.

ŠPANJOLCI U OČAJU, HRVATI U EUFORIJI: Pogledajte kako su Kauboji dočekali kraj utakmice

Zanimljiva situacija dogodila se nakon susreta. Naime, za vrijeme davanja izjava, jedan od junaka susreta, neslomljivi Domagoj Duvnjak, očito od umora, euforije i sreće koje su ga zahvatili nije mogao dati izjavu za RTL.