BLAMAŽU PRENOSILI UŽIVO / Mislite li da je samo nama rukometno teško? Argentina pobijedila Boliviju 70-8, ali to nije najveći poraz ikad

Argentina pobijedila Boliviju 70-8, ali to nije najveći poraz ikad. Na posljednjem panameričkom turniru, u Maringái 2020., Argentina je razbila Boliviju 82-7

27.1.2022.
10:57
Screenshot: You Tube

I dok hrvatska rukometna reprezentacija, po novom, ispada već u drugom krugu s turnira, spaja loše rezultate na velikim natjecanjima (debakl u Egiptu na SP-u 2021., nismo se plasirali na OI u Tokio, sad smo završili ispod 5. mjesta i moramo u teške kvalifikacije za SP), ima jedna rukometna zemlja koja je baš onako, loša, ali do kraja!

TOČKA NA I /

'Ako Horvat nastavi s nepozivanjem naših najboljih rukometaša, onda ne može voditi Hrvatsku. Izbornik je tu namjeru i pokazao, a to je loše'

Ovih dana počelo je Prvenstvo Južne i Srednje Amerike koje je ugostio Brazil u Recifeu. I odmah na početku vidjeli smo jedan od najvećih poraza u povijesti rukometa.

Argentina i Brazil su glavni favoriti za naslov, a Argentinci su odmah demonstrirali silu pobijedivši Boliviju 70-8. Da, dobro ste pročitali, na kraju je završilo 62 razlike. Već na poluvremenu je bilo 36-5, javljaju južnoamerički mediji.

Prije dvije godine, Bolivija je izgubila 82-7

Ole piše kako bolivijski rukomet raste malo po malo. "Zapravo, ako se ovaj rezultat čini glomaznim, ne znate onda što se dogodilo na posljednjem panameričkom turniru, u Maringái 2020: "82-7, dogodio se povijesni rekord naše reprezentacije".

U utakmici u kojoj je od prve minute bilo jasno tko će biti pobjednik, Argentina nije posustajala, uložila je potrebnu ozbiljnost i zadržala želju da nastavi pobijediti suparnika. Momčad koju vodi Milano nije imala otpora u obrani protivnika. Osim toga, svaki poraz Bolivije u napadu bio je smrtonosna kontra za Argentinu, koja nije oprostila. Tako je prednost sve više rasla.

[PROMO] Zavrti kolo besplatnih vrtnji na Arena casinu i preuzmi svoj poklon!