portugalac na vrhu / Ronaldo postao najbolji strijelac u povijesti europskih natjecanja

Portugalac je do ove utakmice titulu dijelio s Leom Messijem i Raulom Gonzalezom, a sad se našao na samom vrhu sa 78 zabijenih golova

10.3.2015.
22:45

Cristiano Ronaldo je nakon utakmice protiv Schalkea, u kojoj je dao dva gola, postao najbolji strijelac u povijesti europskih natjecanja sa 78 golova.

Portugalac je do ove utakmice titulu dijelio s Leom Messijem i Raulom Gonzalezom.

Prvi je gol zabio u 25. minuti za izjednačenje nakon asistencije Tonija Kroosa, a potom je donio novo izjednačenje za 2:2 u prvoj minuti sučeve nadoknade prvog dijela.

Trebalo mu je 117 utakmica za ovo postignuće. Messi je zabio 76 golova u 95 utakmica, a Raul u 168 utakmica. Argentinac i dalje ima priliku vratiti se na vrh nakon što odigra utakmicu protiv Manchester Cityja.