ZAPAMTITE GA! / Romarinho postaje prava zvijezda

Prije samo dva dana pisali smo o Romarinhu, ne sinu poznatog golgetera Romarija, već o 21-godišnjaku koji je pojačao Corinthians i već nas je oduševio novim golom.

28.6.2012.
14:01
101greatgoals.com

Argentinski Boca Juniors i brazilski Corinthians odigrali su 1-1 u prvoj utakmici finala Copa Libertadoresa u srijedu navečer na stadionu La Bombonera u Buenos Airesu.

Roncaglia je doveo u vodstvo Bocu u 72. minuti, ali je Romarinho izjednačio pet minuta prije kraja utakmice i tako svoj Corinthians doveo u povoljniju poziciju za uzvratnu utakmicu 4. srpnja u Sao Paulu.

Prije samo dva dana pisali smo o Romarinhu, ne sinu poznatog golgetera Romarija, već o 21-godišnjaku koji je pojačao Corinthians. Čini se kako su skauti brazilskog kluba odradili vrhunski posao jer ovo je njegov treći gol u samo dva nastupa.