Hrvatski derbi / Rimac ne posustaje na kormilu: Vukovi prejaki za Zadar

U prvih pet minuta četvrte četvrtine zagrebački je sastav napravio seriju 18-4 za vodstvo 83-61 i rješenje pitanja pobjednika.Junak pobjede za Chelsea bio je s dva pogotka veteran Frank Lampard (21pen,82), a za momčad Josea Mourinha zabio je i Oscar (34).

23.11.2013.
21:03
Marko Lukunic/PIXSELL

U hrvatskom okršaju u 9. kolu regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u KC "Dražen Petrović" nadigrala Zadar sa 91-74 (18-14, 21-26, 26-17, 26-17).

Zadrani su uspijevali držati rezultatski priključak do sredine treće četvrtine, u 25. minuti bilo je samo 51-49 za Cibonu, ali u završnici je do izražaja došla činjenica da Cibona ima više kvalitetnih igrača. U prvih pet minuta četvrte četvrtine zagrebački je sastav napravio seriju 18-4 za vodstvo 83-61 i rješenje pitanja pobjednika.

Matt Janning ubacio je 22 koša za Cibonu, Darryle Strawberry je dodao 15, a Dario Šarić 14 kod pobjednika, dok je u sastavu Zadra najefikasniji bio Andrew Lawrence sa 17 ubačaja, Toni Dijan je dodao 11.

Nakon devet kola Cibona ima šest pobjeda i tri poraza, dok je Zadar na učinku od tri pobjede i šest poraza.