i kalinić zabio u trijumfu / Raspoloženi Hrvati: Eduardo dvostruki strijelac za Šahtar!

Eduardo je gotovo sam pobijedio Karpati jer je njegovim pogocima u 12. i 43. minuti slomljen otpor gostiju, dok je konačnih 3-0 postavio Luiz Adriano.

5.4.2014.
20:12

Hrvatski nogometaši bili su izuzetno uspješni u 21. kolu Ukrajinske lige nakon što je EduardodaSilva postigao dva pogotka u pobjedi Šahtara nad Karpatijem (3-0), a NikolaKalinić je zabio u trijumfu Dnipra kod Tavrije (2-0).

Eduardo je to sedmi zgoditak u prvenstvu, a ispraćen pljeskom izašao je iz igre u 69. minuti, dok je za Šahtar cijelu utakmicu odigrao i kapetan Darijo Srna.

Kalinić je u 54. minuti iz penala postavio konačnih 2-0 za Dnipro, koji na drugom mjestu zaostaje tri boda za vodećim Šahtarom, ali ima i utakmicu manje. Kalinić je u igru ušao u drugom dijelu, a za Dnipro nije nastupio Ivan Strinić.