LUKA KREIRAO ŠANSE / Preokret Reala, sjajna partija Modrića!

U 25. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je u gostima pobijedio Deportivo iz La Corune 2:1. Poveo je Deportivo u 35. minuti golom Rikija, a poravnao je Kaká u 73. Pobjedu 'Kraljevskom klubu' donio je Gonzalo Higuaín u 88. minuti.

23.2.2013.
23:00
PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za Real do 57. minute, i to vrlo dobro, kreiravši nekoliko prilika.

U 3. minuti Modrić je dugom loptom prebacio obranu Deportiva, ali je Di Maria upropastio izglednu priliku.

Nakon toga u 12. minuti lijepa akcija Reala u kojoj su sudjelovali Di Maria, Modrić te Essien, i na kraju je Modrić petom uposlio Di Mariju, koji je sporo reagirao pa je obrana Deportiva rasčistila situaciju.

Još jednu priliku Modrić je priredio u 52. minuti kada je odlično uposlio Marcela, ali je njegov udarac završio u obrambenom bloku.