POTEZ OD KOJEG ZASTAJE DAH: / Zvijezda Leipziga oduševila driblingom u stilu Zinedinea Zidanea

Napadač njemačkog doprvaka Jean-Kévin Augustin bio je jedna od središnjih figura u utakmici trećeg kola Lige prvaka u kojem je njegov Leipzig stigao do pobjede protiv Porta.

18.10.2017.
16:43
Screenshot

Nijemci su slavili na domaćem travnjaku 3:1, a Augustin je zabio pogodak za 3:1 u 41. minuti.

Nije, međutim, njegov pogodak toliko oduševio navijače koliko dribling u stilu Zinedinea Zidanea.

Maestralnom piruetom s lakoćom se oslobodio dvojice čuvara te je izmamio osmjeh na lica navijača.

Leipzig i Porto odigrali su, inače, izvrsno prvo poluvrijeme s pet golova, dok su u nastavku mreže mirovale. Na kraju je bilo 3-2 za njemački doprvake. Golove za Leipzig osim Augustina zabili su Wili Orban (6) i Emil Forsberg (38), a za goste Vincent Aboubakar (18) i Marcano (44).

Na ljestvici vodi Bešiktaš s devet bodova, Leipzig ima četiri boda, Porto tri, a Monaco jedan bod.