Ponovljena utakmica / Pogledajte sjajni slobodan udarac Mirallasa

Utakmica FA Cupa između West Hama i Evertona završila je izjednačeno, i to zahvaljujući pogocima Valencije i Mirallasa.

14.1.2015.
10:44
Peter Byrne/Press Association/PIXSELL

Nogometaši West Hama izborili su četvrto kolo FA Cupa nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca u ponovljenoj utakmici, te tako izbacili Everton.

To je bila ponovljena utakmica nakon što je prva završila rezultatom 1:1 u Liverpoolu.

Ova je završila također 1:1 zahvaljujući pogocima Ennera Valencije i Kevina Mirallasa, koji je zabio sjajan slobodni udarac.

Everton je do izjednačenja stigao u 82. minuti s igračem manje jer je u 56. bio isključen Aiden McGeady.

Everton je poveo u produžetku pogotkom Romelua Lukakua u 97. minuti, a džoker s klupe, Carlton Cole, ušao je u igru u 111. minuti te zabio za 2:2 dvije minute kasnije.

West Ham je prošao dalje zahvaljujući seriji od 10 jeadanaesteraca, i to zahvaljujući obrani vratara Adriana, odnosno obrane jedanaesteraca kolegi sa suprotne strane - Joelu Roblesu.