Pohvala i Linekera / Pogledajte Modrićevo remek-djelo: Kapetan bacio nogometnog velikana na koljena

Prekrasno se Modrić riješio čuvara i s 20-ak metara superprecizno pogodio argentinsku mrežu

21.6.2018.
22:00

U 80. minuti, kada je Hrvatska imala 1:0, kapetan Luka Modrić izveo je majstoriju u svom stilu. Čitavu utakmicu vodivši Hrvatsku, Modrić je deset minuta prije kraja pokazao čaroliju. Njegov pogodak pogledajte u nastavku:

"Briljantan potez Modrića", komentirao je na Twitteru Gary Lineker, dodavši da ne pamti ovako lošu Argentinu.

Podsjetimo, Hrvatska je u Njižnjem Novgorodu pogocima Ante Rebića, Luke Modrića i Ivana Rakitića ostvarila jednu od najvećih pobjeda u povijesti. U drugom poluvremenu Hrvatska je zabila sva tri gola.

Hrvatska je povela u 53. minuti kada je argentinski vratar Willy Caballero neobjašnjivo poklonio loptu Anti Rebiću, a napadač Eintrachta volejem sa osam-devet metara pogodio mrežu. U 80. minuti Luka Modrić je udarcem s 20-tak metara pogodio sami donji lijevi kut argentinskih vrata za veliku pobjedu. U prvoj minuti sudačke nadoknade udarac Rakitića brani Caballero, a na odbijenoj lopti je Mateo Kovačić koji nesebično vraća Rakitiću koji lako postiže i treći gol za Hrvatsku.