jedini zgoditak / Petrić zabio za pobjedu na asistenciju Pranjića

Petrić je pobjedu Panathinaikosu donio golom u 29. minuti na asistenciju Danijela Pranjića iz slobodnog udarca. Bio je to njegov četvrti gol ove sezone, a prvi u 2015. godini.

14.1.2015.
21:07
Instagram

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Mladen Petrić postigao je pobjednički pogodak za Panathinaikos u pobjedi 1-0 protiv Levadiakosa u susretu 18. kola grčkog prvenstva.

Petrić je pobjedu Panathinaikosu donio golom u 29. minuti na asistenciju Danijela Pranjića iz slobodnog udarca. Bio je to njegov četvrti gol ove sezone, a prvi u 2015. godini. Petrić je na terenu proveo 76. minuta kada je zamijenjen. Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld su odigrali cijeli susret u pobjedničkim redovima.

Bila je to treća pobjeda Panathinaikosa u posljednja četiri susreta, te četvrta u nizu u kojoj nije primio gol.

S nova tri boda 'Pao' je zadržao treću poziciju sa 36 bodova, tri manje od Olympiakosa na drugom mjestu, dok vodeći PAOK ima četiri boda više.