PETEV NAKON NOVOG DEBAKLA NE POPUŠTA: / 'Ne dajem ostavku! Pa bili smo bolji, kontrolirali utakmicu'

Dinamo se najnovijim porazom, protiv Slavena Belupa u Koprivnici (1:2) vjerojatno oprostio od naslova prvaka. U svega četiri dana, rasplinule su se ambicije "modrih" o 12.

25.4.2017.
20:45

NOVI ŠOK ZA DINAMO: Koprivničani zabili za pobjedu u sudačkoj nadoknadi, raspad sistema u maksimirskoj momčadi

NOVI ŠOK ZA DINAMO: /

Trener maksimirske momčadi Ivajlo Petev, koji bi uskoro mogao postati bivši, prepustio je čelnicima kluba tu odluku. Nakon Dinamovog debakla u Koprivnici, bugarski stručnjak nije podnio ostavku.

"Ostavka? To nije moj posao, ima tko će to riješiti u klubu. Preuzimam odgovornost za poraz", kazao je Petev.

Ovaj put, nije kao protiv Hajduka u subotu, javno "nagazio" igrače.

"Ono što im imam za reći, saznat će u svlačionici. Ne bojim ničega osim bolesti", dodao je Dinamov trener koji je tri izmjene potrošio do 53. minute, kad je iz igre izvadio indisponiranog Sammira, a na poluvremenu promijenio Pavičića i Hodžića.

'Bili smo bolji, kontrolirali utakmicu'

Njegovo viđenje utakmice je sljedeće:

"Bili smo bolji, kontrolirali smo utakmicu, šteta da smo iz 2-3 udarca primili dva gola. Bilo je nesreće. Događaji nisu bili onakvi kakve smo htjeli", smatra Petev.

Ključna utakmica bila je ona protiv "filijale", momčadi Lokomotive.

"Upali smo nakon Lokomotive u krizu, to je to", zaključio je Petev.