PERIŠIĆ ZAČEPIO USTA KRITIČARIMA I ZAPALIO INTERNET: / Vatreni bolji od Ronalda, Messija i Hazarda zajedno, Hrvat dobio novi nadimak

Krilni napadač preporodio se nakon dolaska u Bayern

22.9.2019.
9:56

Hrvatski reprezentativac IvanPerišić zabio je svoj drugi gol u dresu Bayerna, koji je u subotu s 4-0 dobio Köln. Dvostruki strijelac bio je Robert Lewandowski (3, 48), koji je već stigao do devet golova u prvih pet kola. Time je izjednačio 52 godine stari rekord Petera Mayera iz Borussije Moenchengladbach.

SALIHAMIDŽIĆ ODGOVORIO NA PITANJE KOJE MUČI SVE NAVIJAČE BAYERNA: /

'Odluku o tome donosi Niko Kovač'

Za 3-0 zabio je Coutinho u 62. minuti iz penala, a konačnih 4-0 postavio je Ivan Perišić u 73. minuti preciznim udarcem s ruba 16-erca.

Hrvatski reprezentativac tako je na najbolji način začepio usta svima koji su na nož dočekali njegov transfer u Bayern. Odgovorio im je na najbolji mogući način. U 256 odigranih minuta zabio je dva gola te je upisao dvije asistencije. U prosjeku tako svake 64 minute sudjeluje kod gola.

Koliko je u dobroj formi govori i činjenica da ima ukupno više golova i asistencija od Messija, Ronalda, Hazarda i Dybale zajedno. Od ove četvorice samo je Portugalac zabijao i asistirao (2-1), dok su ostala trojica bez učinka.

Razlog je to za brojne pohvale koje je zaradio na Twitteru i novi nadimak.