OVO NIJE DOBRO ZA HRVATA: / Pašalićeva zamjena donijela bod Monacu

Danijel Subašić i Mario Pašalić, hrvatski reprezentativci u dresu Monaca, uzeli su bod na gostovanju kod azerbajdžanskog Qarabaga u 4. kolu Europske lige.

5.11.2015.
18:52

Portugalac je 11 minuta ranije zamijenio Pašalića, a do pogotka je stigao na prilično sretan način. Domaći vratar Ibrahim Šehić pogodio ga je loptom prilikom ispucavanja, a Cavaleiro se našao u pravo vrijeme na pravom mjestu. Danijel Subašić odradio je svih 90 minuta na vratima momčadi iz Kneževine. Monacu je to treći remi u četiri utakmice, jedinu pobjedu upisali su u prošlom kolu, kad su kod kuće uspjeli pobijediti Qarabag s minimalnih 1:0.

Ćorluka nije igrao zbog crvenog kartona, Rusi pokazivali stražnjice

U Istanbulu su Bešiktaš i moskovski Lokomotiv odigrali 1:1. Quaresma je doveo domaćina u vodstvo u 58. minuti, izjednačio je u 76. Vedran Ćorluka dobio je crveni karton u prošlom kolu, jer je igrača Bešiktaša udario laktom, pa je morao preskočiti ovaj dvoboj.

Na tribinama su se Rusi dobro zabavljali, pokazujući stražnjice Bešiktaševim navijačima.

Lokomotiv je vodeća momčad s 8 bodova u skupini H, slijedi Bešiktaš sa 6. Večeras još igraju Skenderbeu (0) i Sporting (4).