Junak pobjede / Otpisani 'Vatreni' zabio gol dana u Europi

Atalanta je u Bergamu pobijedila Bolognu 2-1, a pobjednički pogodak postigao je hrvatski nogometaš Marko Livaja u trećoj minuti sudačke nadoknade. Bio je to drugi gol Livaje ove sezone u Serie A.

10.11.2013.
18:30
AP

Nogometaši Sassuola priredili su veliko iznenađenje odigravši 1-1 na gostovanju u Rimu protiv lidera talijanskog prvenstva Rome.

Domaćin je poveo autoglom Alessandra Longhija u 19. minuti, no Sassuolo je izjednačio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom Domenica Berardija. Roma je nakon deset uzastopnih pobjeda upisala i drugi remi u nizu otvorivši tako priliku Napoliju i Juventusu da približe samo bod zaostatka. Mladi hrvatski nogometaš Tin Jedvaj utakmicu je pratio s klupe za pričuve domaćeg sastava.

Parma i Lazio odigrali su bez pobjednika, 1-1, a Josip Elez nije nastupio za goste.

Genoa je pobijedila Veronu 2-0, a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je cijeli susretu za pobjedničku momčad.

Chievo i Milan su odigrali bez pogodaka, a za Chievo je cijeli susret odradio Manuel Pamić.

Na ljestvici vodi Roma sa 32 boda, četiri više od Juventusa i Napolija koji će večeras igrati međusobno u Torinu.