Zvezda povela protiv Radničkog (VIDEO)

Crvena zvezda je savladala Kragujevčane posle dva produžetka u prvom meču finalne serije domaćeg šampionata

27.4.2013.
20:14

Vaterpolisti Crvene zvezde poveli su u finalnoj seriji prvenstva Srbije protiv Radničkog, pošto su u subotu pobedili u prvoj utakmici na svom terenu posle produžetaka sa 10:9 (2:1, 1:2, 3:2, 3:4, 0:0, 1:0).

Prvo poluvreme meča na bazenu Tašmajdan proteklo je u izjednačenoj igri, dok je u trećoj četvrtini viđeno nekoliko preokreta. Gosti su poveli sa 5:2, ali je usledila serija crveno-belih od tri pogotka.

U poslednjoj četvrtini igralo se gol za gol. Radnički je imao šut za pobedu, međutim Šefik je odbranio udarce Burića i Zlokovića i tako uveo meč u produžetke, a pogodak odluke postigao je Vapenski 10 sekunndi pre kraja drugog nastavka.