BRAVO, SAMI! / Samuel Kolega jedini od četvorice hrvatskih skijaša izborio drugu vožnju u Adelbodenu

Kolega će u drugu vožnju krenuti s 20. vremenom iz prve vožnje, sa zaostatkom od dvije sekunde i 93 stotinke za vodećim Braathenom

8.1.2023.
11:49

Samuel Kolega jedini je od četvorice hrvatskih skijaša izborio drugu vožnju u slalomskoj utrci u švicarskom Adelbodenu. Kolega će u drugu vožnju krenuti s 20. vremenom iz prve vožnje, sa zaostatkom od dvije sekunde i 93 stotinke za vodećim Norvežaninom Lucasom Braathenom.

NOEL OSVOJIO ZLATO /

Samuel Kolega u Pekingu odvozio najbolji slalom u karijeri: Tri Hrvata među 20, ali daleko od medalja

Filip Zubčić startao je 25. i nakon svoje vožnje bio je na 27. mjestu, ali kasnije pao ispod tridesetog te ga stoga nećemo gledati u drugoj vožnji. Istok Rodeš izletio je sa staze već drugi put za redom, a Matej Vidović prvu je vožnju završio na 33. mjestu.

Iza vodećeg Braathena završili su Loic Meillard i Linus Strasser. Druga vožnja kreće u 13:30.