Kakvo razbijanje: Medveščak pomeo Ruse

Na sjajan su način hokejaši Medveščaka otvorili novu rusku turneju u KHL ligi. U Novokuznjecku su deklasirali domaći Metalurg s 5:1.

2.12.2013.
16:43

Poveli su Zagrepčani u 13. minuti pogotkom Michaela Ryana, a prednost je nepune četiri minute kasnije povećao Bill Thomas.

U drugoj je trećini za Medvjede zabio Hugh Jessiman, a u završnih su deset minuta utakmice pogodili Boyd Kane i drugi put Ryan. U posljednjim je sekundama poraz Metalurga ublažio Ansel Galimov.

Zadržao se Medveščak ovom pobjedom na sedmom mjestu Zapadne konferencije, a na aktualnoj ga turneji još očekuju dvoboji protiv Sibira u Novosibirsku, Admirala u Vladivostoku i Amura u Habarovsku.

Metalurg Novokuznjeck - Medveščak 1-5 (0-2, 0-1, 1-2)

Redoslijed Zapadne konferencije: 1. SKA 71 (32 utakmice) 2. Dinamo Moskva 65 (32) 3. CSKA 59 (33) 4. Dinamo Riga 59 (32) … 7. Medveščak 51 (33) …