Medveščak je spektakularnim preokretom nadoknadio dva gola minusa i slavio u Grazu s 6:5, a igrači su manje igrali hokej, a više se 'mlatili' i sakupili 289 minuta kazni.

4.11.2012.
21:04

Nastavlja se ledena bajka hokejaša Medveščaka u ovoj sezoni EBEL-a! Momčad Martyja Raymonda upisala je i devetu pobjedu u nizu nakon što je u 19. kolu u gostima svladala Graz 6:5. Pogotke za Medveščak postigli su Miller, Buck, Brine, Zanoški, Fraser i Sertich.

Zagrepčani su u drugoj trećini gubili s 3:1, ali su preokretom došli do velike pobjede. Nažalost, ostali su i bez golmana, ozlijedio se Michael Ouzas, a prava je sreća da je ostatak momčadi zdrav, jer su igrači igrali vrlo grubo - sakupili su čak 289 minute kazni.

Pobijedili su i glavni konkurenti zagrebačke momčadi u borbi za vrh. Vienna je u gostima razbila Innsbruck 8:0, a Villach je, također u gostima, bio bolji od Red Bulla 4:1 pa je tako i stanje na tablici ostalo isto. Vienna je prva sa 31 bodom, a Medveščak i Villach imaju 29.