AJMO, CURE / Hrvatice ponovno fantastične u slalomu: Obje naše skijašice u top 10, Ljutić krenula 30. u prvu vožnju i završila sedma

20.11.2022.
11:24

Kao i jučer, utrka Svjetskog kupa održava u finskom Leviju, a hrvatske skijašice Leona Popović i Zrinka Ljutić ponovno su odradile sjajnu prvu vožnju slaloma.

Popović je u prvu vožnju ušla sa startnim brojem 15 i završila 10., a Ljutić je krenula sa startnim brojem 30 i završila sjajna 7. te će u drugoj vožnji imati velike šanse da dođe i do postolja.

IDEMO, CURE! /

Fantastična vožnja Hrvatica u slalomu: Čudesna Zrinka Ljutić s brojem 28 ušla u borbu za postolje. Popović malo iza nje

Podsjetimo, Ljutić je jučer također bila 7. nakon prve vožnje i imala je velike šanse za postolje, ali je nažalost izletila sa staze. Popović je završila 10.

Druga vožnja je na rasporedu od 13:15.