Hokejaši Medveščaka prekinuli su kratki negativni niz od dva poraza, te su u petak, na domaćem ledu u KHL ligi, pobijedili Magnitogorsk 2:1 (0:0, 0:1, 2:0).

22.11.2013.
21:52

Veliki su preokret napravili igrači Medveščaka, te su u posljednjih jedanaest minuta zabili dva pogotka i okrenuli 1:0 vodstvo gostiju.

Time se Medveščak osvetio za nedavni poraz od ovog suparnika u gostima, tada je bilo laganih 4:0 za Magnitogorsk.

Ruska je momčad povela u 32. minuti golom Sergeja Mozjakina, a odgovor Medveščaka je uslijedio u posljednjem periodu. U 50. minuti je prvo Bill Thomas izjednačio, a veliku je pobjedu donio u 55. minuti Jonathan Cheechoo.

Medveščak je ostao na sedmom mjestu ljestvice Zapadne konferencije.

Medveščak - Magnitogorsk 2-1 (0-0, 0-1, 2-0)

Redoslijed, Zapadna konferencija:

1. SKA 65 bodova (30 utakmica) 2. Dinamo Moskva 61 (29) 3. Dinamo Riga 57 (28) 4. CSKA 50 (30) 5. Lev Prag 46 (28) 6. Donbass 45 (28) 7. Medveščak 44 (29) ...