SKIJANJE, SPUST / Djevojka iz BIH šokirala sportski svijet. Napravila je povijesni rezultat za susjede

Skijašica iz BIH je režirala povijesni rezultat za svoju zemlju

17.2.2024.
13:02

Talijanska skijašica Marta Bassino pobijedila je u drugom spustu Svjetskog kupa u Crans Montani, dok je drugo mjesto osvojila njezina sunarodnjakinja Federica Brignone.

DA, DAA, DAAAA, BRAVOOO! /

Zrinka Ljutić je na postolju: Izjednačila je rezultat karijere, kakav uspjeh naše skijašice!

Bassino je zabilježila vrijeme 1:26.84, dok je Brignone zaostala 54 stotinke (1:27.38). Treće mjesto pripalo je Švicarki Lari Gut Behrami, s zaostatkom od 1.11 sekunde za Bassino. Iznenađenje je predstavila Elvedina Muzafderija, koja je s startnim brojem 28 zauzela četvrto mjesto, s 1,22 sekunde zaostatka za Bassino.

Skijašica iz BIH je tako režirala povijesni rezultat za svoju zemlju.