ZLATNA HRVATSKA / Braća Sinković ponovno zlatna: Tri sekunde su odlučile tko će na tron europskog prvenstva

Jučer su u finalu dvojca bez kormilara sestre Ivana i Josipa Jurković zauzele peto mjesto.

14.8.2022.
14:03
Grafika RTL.hr - profimedia.hr

Valent i Martin Sinković su u nedjelju osvojili zlatnu medalju u dvojcu na pariće na Europskom prvenstvu u veslanju koje se održava u Munchenu. Sinkovići su do svoje 19. medalje s velikih natjecanja stigli s vremenom 6:35:93

MLADA NADA /

Misle ozbiljno: Bodo/Glimt uoči play-offa protiv Dinama doveo najskupljeg igrača u povijesti norveškog nogometa

Drugi su Španjolci Aleix Garcia Pujolar i Rodrigo Conde Romen 6:38:46, dok su treći Latvijci Armandas Kelmelis i Dovydas Nemeravicius 6:42:11. Iako su u prvom dijelu utrke u vodstvu bili Španjolci, a braća Sinković malo zaostajali, situacija se okrenula u drugom dijelu kada je hrvatska posada preuzela kontrolu i polako povećavala prednost do samog kraja.