ANTUN NOVAKOVIĆ ČETVRTI NA 500 METARA: / Brončana medalja izmakla mu za sekundu i tri desetinke

Antun Novaković u nedjelju osvojio četvrto mjesto u utrci na 500 metara

14.7.2019.
13:00
Marko Prpic/PIXSELL/ILUSTRACIJA

Hrvatski kajakaš Antun Novaković u nedjelju je osvojio četvrto mjesto u utrci na 500 metara u A finalu Europskog prvenstva u kajaku i kanuu na mirnim vodama za mlađe seniore u češkim Račicama. Brončana medalja izmakla mu je za sekundu i tri desetinke, a slavio je Čeh Jakub Zavrel.

Kajakašicu Anamariju Govorčinović je šest desetinki dijelilo od bronce u A finalu utrke na 500 metara. Završila je na petom mjestu, dok je zlato osvojila Ina Saučuk iz Bjelorusije. Kanuistica Vanesa Tot bila je peta u A finalu utrke na 500 metara, a uvjerljivo je slavila Ukrajinka Anastasija Četverikova. U poslijepodnevnom programu posljednjeg dana Europskog prvenstva Vanesa Tot će nastupiti u A finalu utrke na 200 metara (15.40 sati).