Novi kiks Zvezde za oproštaj od titule (VIDEO)

Rad odoleo crveno-belima iako je celo poluvreme igrao sa desetoricom

3.3.2013.
16:08

Fudbaleri Rada i Crvene zvezde remizirali su na Vračaru 1:1 (0:1) u poslednjoj utakmici 17. kola Jelen Super lige.

Ekipa trenera Aleksandra Janković se novim kiksom najverovatnije oprostila od šampionske titule, pošto sada zaostaje pet bodova u osnosu na prvoplasirani Partizan koji ima utakmicu manje.

Crveno-beli su poveli golom Milijaša u 45. minutu iz jedanaestreca, a prethodno je golman domaćih Kljajić dobio direktni crveni karton jer je u šesnaestercu srušio Kasalicu. Izjednačujući pogodak za Rad doneo je Đurđević u 65. minutu.

Tokom čitavog toka meča fudbaleri Crvene zvezde igrali su veoma loše, ali su i pored toga mogli do pobede da je Mudrinski u nekoliko navrata bio malo precizniji. Prema svemu viđenom na stadionu na Vračaru nerešen ishod utakmice je sasvim prevedan.