KUNG FU NAPADAČ / Novi divljački potez Zlatana Ibrahimovića!

Osebujni švedski napadač ponovno je pokazao svoju mračnu stranu. U utakmici francuskog prvenstva između PSG-a i St. Etiennea zaradio je crveni karton u 71. minuti zbog kung fu udarca u tijelom suparničkog vratara.

4.11.2012.
11:15
Sceenshot

Već i ptice na grani znaju da Zlatan Ibrahimović nije tipičan nogometaš. Dapače, osebujni švedski napadač često je u svojoj karijeri oduševljavao genijalnim potezima, ali i šokatntnim ispadima.

U susretu PSG-a pred domaćim navijačima protiv St. Etiennea  dogodio se ovaj drugi slučaj. Popularni Ibro ponovno je prešao na 'mračnu stranu' i u 71. minuti izazvao zgražanje svojim nepromišljenim potezom.

Šveđanin je kung fu udarcem složio suparničkog vratara Stephanea Ruffiera i sasvim opravdao zaslužio crveni karton iako je sa čuđenjem gledao suca dok  mu je pokazivao put u svlačionicu.

Bez Ibrahimovića, PSG je potonuo u poraz (1:2), tek prvi ove sezone i prvi pred domaćim navijačima.