SAZNAO KAZNU / Bayern u problemima: Zvijezda propušta derbi protiv Borussije Dortmund

Kažnjen je s dvije utakmice zabrane nastupa u Bundesligi zbog crvenog kartona

30.10.2023.
18:51

U posljednjem, devetom kolu Bundeslige Bayern je sa 8-0 (0-0) na svom terenu deklasirao Darmstadt. U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, ali viđena su čak tri crvena kartona.

DOBRO SU I PROŠLI /

Ovo je trenutak napada na autobus Lyona: Tragedija za 'dlaku' izbjegnuta

Prvo je s igračem manje ostao Bayern jer je već u 4. minuti isključen Joshua Kimmich, no u 21. minuti snage su poravnate nakon isključenja Gjasule, da bi se ključni trenutak dogodio u 41. minuti kada je pocrvenio i drugi stoper Darmstadta, naš Matej Maglica zbog prekršaja na Harryju Kaneu u trenutku kada je bio posljednji igrač obrane.

Iz mjeseca u mjesec Voyo donosi jedinstveno borilačko iskustvo

Bayern je igrača više na terenu u nastavku brutalno iskoristio. Tri gola postigao je Kane (51, 69, 88), po dva Sane (56, 64) i Musiala (60, 76), a jednoga Mueller (71).

Kimmich saznao kaznu

Kimmich je kažnjen je s dvije utakmice zabrane nastupa u Bundesligi zbog crvenog kartona kojega je dobio na početku subotnjeg susreta.

Kimmich će tako propustiti veliki derbi protiv Borussije u Dortmundu u subotu, ali i domaći susret protiv novaka u ligi Heidenheima tjedan dana kasnije.

FNC 13 ove subote, 4. studenog, stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo od 20.00 u prijenosu UŽIVO