ZLATAN IBRAHIMOVIĆ ZBOG JEDNE STVARI JE BIO BIJESAN NAKON UTAKMICE S FRANCUSKOM: / 'Kakva je*ena šala, ovo vam je dokaz!'

6.9.2020.
15:31

Francuski nogometaši započeli su sinoć pobjedom nastup u Ligi nacija svladavši u Solni Švedsku s 1:0.

Francuze je do pobjede odveo pogodak Mbappea u 41. minuti, a za svjetske prvake je u zadniim trenucima susreta Griezmann promašio kazneni udarac. Nije to bio uvjerljiv nastup svjetskih prvaka, kod kojih Hrvatska gostuje u utorak.

Nakon utakmice Švedske i Francuske javio se najbolji igrač u povijesti švedske reprezentacije Zlatan Ibrahimović kojem je najviše zasmetalo što je izbornik Švedske ostavio na klupi Dejana Kuluševskog, nogometaša Juventusa i švedske reprezentacije koji ima i makedonsko državljanstvo.

NIJE MOGLO GORE ZA HRVATSKU: /

Francuzi su pobijedili i zakucali nas na samo dno ljestvice

Zlatan poludio

"Koja jebena šala. Ovo vam je još jedan dokaz da su na pozicijama nesposobni ljudi koju guše švedski nogomet", napisao je nakon utakmice Zlatan na svoj Twitter.

Kuluševski je upao samo zadnjih 20 minuta u igru te je izjavio da nije imalo dovoljno vremena da išta promijeni na terenu za svoju momčad.

"Nije mi bilo jasno zašto nisam izbornikova prva opcija, no poštujem njegovu odluku", rekao je Kuluševski nakon utakmice.