POGLEDAJTE GA / Skandal u Njemačkoj: Navijači podigli transparent, sudac odmah prekinuo utakmicu

9.2.2024.
20:26

Derbi 21. kola druge Bundeslige između HSV-a i Hannovera prekinut je u drugom poluvremenu pri vodstvo gostiju 3-2.

PROMJENE /

Srbi opet mijenjaju grb: Poznato koji detalji s njega odlaze u povijest

PROMJENE /

Razlog je bio taj što su navijači Hannovera podigli transparent s glavom čelnika kluba Martina Kinda koja je na nišanu.

Kapetan gostoju Ron-Robert Zieler odmah je dotrčao do navijača i zamolio ih da maknu transparent, no oni su to odbili napraviti odmah.

Tek nakon 10-ak minuta su pristali maknuti transparent, nakon čega su krenuli razgovori sudaca i delegata s čelnicima Njemačkog nogometnog saveza.

Prekid je trajao više od pola sata, nakon čega je utakmica ipak nastavljena.

Nakon što je utakmica nastavljena HSV je izjednačio u 86. preko Gelatzela, pa u 88. ostao s igračem manje nakon crvenog Benesa. Gosti su do slavlja 4-3 stigli golom Ernsa u 98. minuti.

KSW 91 iz Češke 17. veljače ekskluzivno pratite na Voyo.