ZAŠTO SE BARCA RIJEŠILA OVAKVE IGRAČINE? / Suarezu trebalo samo 20 minuta da pokaže o kakvom se napadaču radi

Urugvajac je u debiju za Atletico postigao dva gola i jedan je namjestio te se upisao u klupsku povijest

27.9.2020.
18:11

Urugvajski napadač Luis Suarez (33) potpisao je u petak dvogodišnji ugovor sa španjolskim nogometnim prvoligašem Atleticom iz Madrida u koji je stigao iz Barcelone.

Suarez je u Atletico stigao bez odštete nakon što je s Barcelonom dogovorio raskid suradnje, no madridski sastav bi mogao platiti katalonskom i do šest milijuna eura ovisno o bonusima.

"Dolaskom Suareza, Atletico je dobio odličnog golgetera s bogatim iskustvom u Europi", objavio je Atletico.

'DOBAR MI JE SUAREZ JER JEDAN OD NAS GRIZE, A DRUGI UDARA': /

Costina izjava obišla je svijet, prozvao i Barcelonu

A da je tomu tako pokazao je u debiju protiv Grande ove nedjelje. Ušao je u igru u 70. minuti. Samo dvije minute kasnije asistirao je Llorenteu, da bi u 85. i 93. minuti sam postigao golove. Utakmica je završila sa 6-1. Diego Costa dao je pogodak u devetoj, Correa u 47., a u strijelce se u 65. minuti upisao i Felix.

Šime Vrsaljko nije konkurirao za sastav Atletica, dok je vratar Ivo Grbioć utakmicu pratio s klupe.

Suarez je, inače, igrao za Barcelonu od 2014. do 2020. godine, a prethodno je od 2007. do 2011. nosio dres Ajaxa, a od 2011. do 2014. Liverpoola.