ZAMIJENIO GA JE NAJBOLJI: / Rakitić prokomentirao Barcelonin uspjeh na Borussia-Parku

Samo pola sata igre na gostovanju kod Borussije Mönchengladbach bilo je dovoljno Barceloninom veznjaku Ardi Turanu da se okiti epitetom najboljeg pojedinca tog susreta Lige prvaka.

29.9.2016.
9:42

Turanu je trener momčadi Luis Enrique dao posljednjih 30-ak minuta nakon što je iz igre izvadio Ivana Rakitića koji je ovim riječima prokomentirao uspjeh svoje momčadi.

LUDNICA DILJEM EUROPE: /

Atletico opet uništio Bayern, Celtic šokirao Guardiolu, Barcelona se spasila u Njemačkoj

"Borussia Mönchengladbach je dobro posložena momčad koja igra moćno. Ali, i mi smo dobro igrali i na ovakav način moramo nastaviti. Bila je to teška i čudna utakmica u kojoj smo uspjeli nadoknaditi rezultatski manjak. Izveli su jaku obrambenu postavu i bilo je malo mjesta za manevre."

Inače, do pobjede je Barcelona stigla nakon što je Turan poravnao rezultat u 65. minuti, poništivši prednost domaćina ostvarenu preko Thorgana Hazarda. Gol vrijedan tri boda postigao je Gerard Pique u 74. minuti.

Barcelona je pobjedom zadržala vodeću poziciju ljestvice skupine C s maksimalnim učinkom i impresivnom gol razlikom 9-1. U prvom kolu je Enriqueov sastav svladao Celtic 7-0.