ZAISKRILO POSLIJE DERBIJA NA RUJEVICI: / Bjelica izgubio živce; 'P..ka vam materina! Je...a vas korporacija'

Zbog gestikuliranja i prigovora Nenadu Bjelici je glavni sudac u prvom poluvremenu derbija pokazao žuti karton

25.4.2021.
21:38
Davor Javorovic/PIXSELL

Rijeka i Osijek su danas odigrali utakmicu s minimalnim rezultatom (0:0) na Rujevici nakon čega trener Osijeka, Nenad Bjelica, nije bio zadovoljan.

DRAMA NA RUJEVICI: /

Osijek osvojio samo bod i sve je dalje od titule, Rijeka zapucala penal

Navodno, u tunelu Rujevice su uslijedile psovke i provokacije koje je Bjelica uputio domaćinima Riječanima. Dok su igrači i treneri jedne i druge momčad po završetku susreta išli u svlačionice Nenad Bjelica je, navodno, glasno komentirao:

"Je l' vas usrećila korporacija? P..ka vam materina! Je...a vas korporacija", prenosi 24sata.

Rijekin pomoćni trener vrtio glavom

Riječani su, navode, zadržali pribranost pa je Bjelici, navodno, odgovoreno samo podsmijehom pomoćnog trenera Rijeke Danka Matrljana koji je, smijući se, vrtio glavom:

"Hahahaha! E moj Bjelica...", prokomentirao je Matrljan.

Podsjetimo, zbog gestikuliranja i prigovora Nenadu Bjelici je glavni sudac u prvom poluvremenu derbija pokazao žuti karton.