[VIDEO] ZABORAVLJENI HNL MAJSTOR ZABIO JE GOL GODINE: / Pogledajte prekrasan volej hrvatskog veznjaka u grčkom derbiju

4.3.2020.
23:07

U prvom susretu polufinala grčkog nogometnog Kupa PAOK je pobijedio Olympiacos sa 3:2 premda je nakon svega devet minuta gubio 0:2.

Gledatelji na Toumbas stadionu vidjeli su nevjerojatnih prvih 12 minuta tijekom kojih su pala čak četiri gola.

Olympiacos je poveo u trećoj minuti golom Ahmeda Hassana, a šest minuta kasnije već je bilo 2-0, a zabio je Guilherme. PAOK se brzo pribrao i u svega tri minute je izjednačio. U 10. minuti je smanjio Dimitros Pelkas, da bi u 12. minuti Josip Mišić fantastično zabio s ruba kaznenog prostora za 2:2.

Za bivšeg veznjaka Osijeka i Rijeke bio je to šesti gol ove sezone pri čemu prvi u Kupu nakon što je pet zabio u prvenstvu. Njegov gol pogledajte OVDJE.

U nastavku susreta PAOK je u potpunosti okrenuo rezultat Pelkasovim pogotkom iz kaznenog udarca u 69. minuti. Pet minuta prije kraja utakmice domaćin je ostao s igračem manje nakon što je Dimitris Giannoulis "polomio" Lazara Ranđelovića.

Uzvratni susret je 22. travnja u Pireju.

JESTE LI PRIMJETILI? /

Hajduk si je zabio autogol, i to nekoliko puta, a jedan majstor ih je baš nokautirao; 'Ma to je kao da idete u rat bez puške'

Livaji 90 minuta

U drugom polufinalu AEK je pobijedio Aris sa 2:1.

Petros Mandalos (8) i Ognjen Vranješ (58') zabili su za AEK, dok je pogodak za goste koji su od 50. minute igrali bez isključenog Javiera Matille, zabio Bruno Gama iz jedanaesterca u 12. minuti.

Marko Livaja je odigrao cijeli susret za domaći sastav.