Vatreni zabio prvi gol Chealseaju u novoj sezoni

Prijateljski nogometni susret odigrale su momčadi Glasgow Rangersa i londonskog Chelseaja. Na Ibroxu su slavili gosti 3:1, a pogodak za domaćine kojim su poveli zabio je hrvatski reprezentativac.

6.8.2011.
20:17

Nikica Jelavić do pogotka je došao već u sedmoj minuti kada je glavom nakon ubacivanja Naismitha s desne strane matirao vratara Chelseaja. Hrvatski reprezentativac na terenu je bio do 48. minute.

Bio je to prvi primljeni pogodak u pet pripremnih utakmica za momčad sa Stamford Bridgea. U nastavku utakmice momčad Villas-Boasa ipak je došla do pobjede i to pogocima Sturridgea u 22. i 30., te Maloude u 72. minuti.

Ovo je odlična vijest za Slavena Bilića jer Hrvatska u srijedu u Dublinu igra prijateljsku utakmicu protiv Irske, a upravo je Jelavić jedna od naših najvećih uzdanica.