NEVIĐENO / Zabio je gol Modriću i društvu pa se preimenovao u štakora: Pogledajte zanimljivu proslavu

Golgeter je s Real Madridom osvojio dva španjolska prvenstva i dvije Lige prvaka...

27.1.2023.
13:28

Nogometaši Real Madrida posljednji su polufinalisti španjolskog Kupa kralja, a plasman među četiri najbolje momčadi su izborili pobijedivši na svom stadionu u gradskom derbiju Atletico s 3-1 u produžetku.

NOVI CIRKUS S BOCAMA NA EURU /

Pogledajte što je zbunjeni Morata radio sa sponzorskim flašicama Heinekena i Coca Cole

Alvaro Morata je u 19. minuti doveo Atletico u vodstvo na Santiago Bernabeuu, a bivši igrač Real Madrida taj gol je vrlo zagonetno proslavio.

Golgeter je s Real Madridom osvojio dva španjolska prvenstva i dvije Lige prvaka. Za 20 milijuna eura je bio prodan u Juventus gdje je zabio u finalu Lige prvaka protiv Barcelone 2015. godine.

'Morata - Rata'

Potom je otišao u Chelsea u rekordnom transferu od 66 milijuna eura, onda se vratio u Juventus, da bi kasnije igrao i za Atletico u dva navrata. Odlazak u madridskog rivala zamjerili su mu navijači Reala, koji su ga nazivali: "Štakore", ili u prijevodu "Rata".

Baš je zbog tih podvika, Morata prekrio prva dva slova svog imena nakon zabijenog pogotka iz sjajne akcije.