ZABIJA I U DRUGOJ LIGI: / Jelavić donio bod Hull Cityju

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Nikica Jelavić postigao je prvi pogodak u novoj sezoni. Njegov je Hull City danas u drugoj engleskoj ligi, a u nedjelju je u 2.

16.8.2015.
14:52

Gosti su poveli u 22. minuti nakon što je Kortney House srušio u kaznenom prostoru Michaela Dawsona, a Jelavić uspješno realizirao jedanaesterac. Konačnih je 1:1 u 58. minuti postavio James Henry.

Jelavić je prošle sezone postigao osam pogodaka u Premierligi. Nakon što je Hull ispao u drugu ligu, dugo se nagađalo da će 29-godišnji napadač biti prodan. Kao zainteresirani su se klubovi spominjali Trabzonspor i Olympiacos, ali Jelavić je početak nove sezone dočekao u Hullu. Prijelazni rok ipak još nije gotov, tako da ne treba isključiti da ćemo ga u rujnu gledati u nekom drugom dresu.