[VIDEO] PROVOKACIJA GODINE: / Vrbovčani na poluvremenu Kup utakmice priredili veliko iznenađenje Riječanima

Vrbovčani su u srijedu poslijepodne, za vrijeme poluvremena susreta šesnaestine finala hrvatskog kupa protiv prvaka države Rijeke, provocirali goste s Kvarnera.

20.9.2017.
20:32
Goran Stanzl/PIXSELL

I to na kakav način. Naime, topli i srdačni domaćin nogometaše Rijeke je dočekao uz veliki pljesak, no na poluvremenu su napravili pravo iznenađenje. Pustili su Dinamovu himnu kako bi pokušali makar malo isprovocirati gostujuće igrače i navijače putem takve šale.

HRVATSKI KUP: Dinamo i Osijek šesticom potopili svoje protivnike, Rijeka uvjerljiva, Said spašavao Hajduk

"I u nebo s njim, i u pakao, Bad Blue Boys i Dinamoooo", orilo se u Vrbovcu dok su prvotimci bili na pauzi. To možete vidjeti u videu dolje od od 1:00:15.

Inače, Rijeka je pobijedila 3-1 kod Vrbovca i tako uspješno započela obranu naslova u Kupu. Sve je bilo gotovo poslije prvih 45 minuta nakon što su gosti preko Mateja Jelića i Jakova Puljića poveli 2-0. Za momčad skromnije kvalitete poput Vrbovca to je značilo oproštaj niželigaša iz natjecanja i plasman Riječana u osminu finala.

ANTE ČAČIĆU, VIDIŠ LI OVO? Amater iz Oriolika posramio Saida i postao apsolutni hit