VLAŠIĆ PONOVNO BEZ MINUTAŽE: / Everton prekinuo svoj negativan niz i zaustavio pobjedničku seriju Newcastlea

Theo Walcott je ponovno dokazao da voli igrati protiv Newcastlea

23.4.2018.
23:17

U ogledu 35. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je na pred svojim navijačima na Goodison Parku slavio 1-0 pobjedu protiv Newcastlea. Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Theo Walcott u 51. minuti koji je tako ponovno dokazao da je vrlo raspoložen kad s druge strane centra stoji Newcastleova momčad. U posljednjih devet utakmica protiv njih postigao je pet pogodaka i za pet ih asistirao.

Nikola Vlašić nije nastupio za Everton kojem je ovo bila prva pobjeda u tri posljednja kola. S druge strane, Newcastle je prekinuo niz od četiri uzastopna slavlja.

Osmoplasirani Everton ima 45 osvojenih bodova, a Newcastle četiri manje na desetom mjestu ljestvice koju predvodi Manchester City s već osiguranim naslovom prvaka.