Vinkovčani bliže velikom finalu

U prvoj utakmici polufinala Hrvatskog nogometnog kupa Cibalia je u Vinkovcima pobijedila Varaždin 1:0. Strijelac jedinog pogotka u 31. minuti bio je iskusni domaći napadač Dino Kresinger.

5.4.2011.
23:47

Drugi put u samo tri dana Vinkovčani su pred svojim navijačima pobijedili Varaždince, no u prvom susretu polufinala Kupa bilo je puno teže nego u prvenstvu. Ne baš kvalitetnu utakmicu, u kojoj je Cibalia dominirala te mogla stići do uvjerljivijeg slavlja, odlučio je Dino Kresinger.

Vinkovački napadač je u 31. minuti primio jednu loptu ubačenu u kazneni prostor, oslobodio se svoga čuvara te rutinirano svladao gostujućeg vratara Krkleca. Treba reći da je Varaždin bio bez najiskusnijeg i najboljeg igrača Davora Vugrineca, pa su može reći da su izvukli solidan rezultat.

U srijedu je na rasporedu druga utakmica polufinala Hrvatskog nogometnog kupa u kojem se u maksimirskom stadionu sastaju Dinamo i Slaven Belupo, a dvoboj počinje u 18 sati.