RASIZAM NAŠ SVAGDAŠNJI / Gnjusni napadi na Realovog ofenzivca ponovno su aktualni, a možete li vjerovati s čim su ga gađali navijači Barcelone?

Sada su zaista pretjerali

28.10.2023.
21:40

Iako su nogometaši Barcelone bili bolji većim dijelom susreta te vodili 1-0 do 68. minute, najveći derbi španjolske La Lige, odigran na Camp Nou, dobio je madridski Real s 2-1.

ODIGRAO 500 UTAKMICA ZA REAL /

Modrić asistirao za pobjedu, a pogledajte što je zatim rekao Bellinghamu nakon utakmice

Apsolutni junak susreta 11. kola bio je engleski reprezentativac Jude Bellingham koji je zabio dva gola za veliki preokret Reala. Nakon gola Gundogana u šestoj minuti uslijedili su golovi Bellinghama u 68. i 92. minuti. Kod drugog pogotka asistent je bio Luka Modrić koji je odigrao jubilarnu 500. utakmicu za popularni "kraljevski klub".

Nažalost, pred kraj utakmice eskaliralo je na tribinama Olimpijskog stadiona u Barceloni. Već ljutiti zbog preokreta rivala, navijače katalonskog kluba razbjesnio je Vinicius Junior koji je lagano šetajući napuštao igru.

Ubrzo su krenule uvrede, među kojima su neki i pretjerali: ''Pi*ko majmunska'', vikali su tamnoputom suigraču Luke Modrića, a da stvar bude gora s tribine je u jednom trenutku poletjela banana. Zaista nevjerojatno odvratan potez navijača Barcelone...

Nema sumnje kako će zbog videosnimke određeni navijače Barcelone ostati bez mogućnosti odlaska na stadione nakon što ih procesuira policija.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo