[VIDEO] ZVIJEZDA BARCE ZABILA SPEKTAKULARNU GOLČINU: / Nitko nije ostao ravnodušan nakon ovog majstorskog poteza

Ždrijeb polufinalnih parova biti će održan 5. veljače, a dvoboji su na programu 10. veljače i 3. ožujka

4.2.2021.
8:34

Nogometaši Barcelone igrat će u polufinalu Kupa Kralja nakon što su u gostima nakon produžetka svladali Granadu s 5-3 iako su do 88. minute gubili s 0-2.

MESSI NA KRAJU SEZONE ODLAZI IZ BARCELONE I PRELAZI U DRUGOG GIGANTA?: /

'Već su napravili ključnu stvar za njega...'

Nevjerojatna utakmica

Katalonci su u Granadu došli u najjačem sastavu, ali su domaćini izgledali bolje i zabili dva gola preko Kenedya (33) i Soldada (47). Granada je vodila sve do 88. minute kada je Griezmann smanjio uz puno sreće, jer je njegov udarac pogodio vratnicu, a potom od leđa vratara i u gol. Čudesni spas Barceloni je donio JordiAlba udarcem glavom u 92. minuti na dodavanje Griezmanna i moralo se u produžetak.

Sjajna akcija

Griezmann se pretvorio u junaka utakmice jer je u 100. minuti zabio za 3-2, ali se uporni domaćini nisu predavali pa je samo tri minute kasnije Fede Vico iz penala poravnao. Barca je ipak došla do pobjede golovima De Jonga (108) i Jordi Albe (113), pa su izbjegli sudbinu Reala i Atletica, koji su ranije ispali iz Kupa Kralja.

Posebno je, inače, bio upečatljiv drugi Albin pogodak. Došao je on poslije izvrsne kombinacije Barceloninih igrača, a njegov udarac iz voleja bio je i više nego efektan. Pogledajte ga ovdje.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.